Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Godzilla / Odp: (God)Zilla (1998)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Broken Fang dnia Dzisiaj o 08:17:10 »
To ta wersja w której ma się Wielki G bić z Gryfem?
2
Godzilla / Odp: (God)Zilla (1998)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marciosss dnia Listopad 15, 2018, 21:01:46 »
3
Manga & Anime / Odp: Ostatnio oglądałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Listopad 13, 2018, 21:17:43 »
Oglądam właśnie Netflix/DreamWorks She-Ra and the Princesses of Power. Remake "klasyka" z lat 80'tych. Od razu mówię że jest to seria w stylu Voltron: Legendary Defender, a mianowicie tym razem wszystko jest zrobione tak by miało sens.

Tak więc mamy Clarke'owską magię będącą w istocie zaawansowaną technologią w stylu Zeldy (ten aspekt ogólnie jest odeserowiony) i nieco bardziej złożoną politykę, bowiem Adora jest pierwotnie oficerem Hordy i niejako wbrew swojej woli staje się wrogiem stanu (pierwszy odcinek, więc nie jest to spoiler). Już po pierwszym odcinku czuję że będzie to bardzo dobra seria!
4
Manga & Anime / Odp: Ostatnio oglądałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Październik 27, 2018, 18:30:40 »
Wyszedł kolejny sezon adaptacji serii Castlevania, tak więc jest w końcu coś dobrego w tym sezonie.
5
Universal Century / Odp: Gundam Thunderbolt - OVA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 80sLove dnia Październik 19, 2018, 10:29:28 »
Gundam Thunderbolt do obejrzenia w wersji filmowej za darmo.

Mobile Suit Gundam Thunderbolt DECEMBER SKY - kompilacja pierwszego sezonu
https://www.youtube.com/watch?v=YkR4zK-_cRY

Mobile Suit Gundam Thunderbolt BANDIT FLOWER - kompilacja pierwszego sezonu
https://www.youtube.com/watch?v=q4PI6EMz_0s
6
Manga & Anime / Odp: Ostatnio oglądałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Październik 15, 2018, 13:29:37 »
Po dwóch świetnych sazanach mamy teraz dwa sezony posuchy. Dratego z braku laku SSSS.Gridman:
Jest to seria dla dzieci więc arcydzieła nie ma co się podziewać, ale jak na tego typu Super Robo nie traktuje widza jak idioty. Walka jaką odbywają bohaterowie ma stawkę, a złoczyńca nie jest idiotą tylko socjopatą. Z braku laku można obejrzeć.
7
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Październik 08, 2018, 15:57:45 »

Ok, o mojej opinii wobec Cyberverse już wiecie, ale w końcu mamy odcinek godny komentarza bo w końcu Hasbro gada o rzeczach które miały miejsce na Cybertronie. A czego brak był zawsze problemem tej serii, bo to jeden z ciekawszych okresów (poza tym jeśli plotki o shared universe są prawdą to ma to impakt na inne serie).


+ Potwierdzenie że Autoboty były odnogą Decepticonów.
+ Sugestie że Megatron był faktycznie członkiem sekty czcicieli Unicorna.
- Niestety jest Starscream. Mówię niestety bo idea że był on zbuntowanym oficerem wojskowym była bardzo dobra (np. w War for Cybertron), tłumacząc dlaczego Megatron go nie odstrzelił wcześniej (tj. Seekerzy odpowiadali tylko przed Starskim).
- Zbyt wcześnie ukazano tajne eksperymenty Shockwave'a, jako że mogli zachować to do momentu infiltracji Bombla. Bo stawia to Optiego w złym świetle.
- Odejście Optimusa nie ma sensu. I jak w ogolę ten przejął kontrolę nad armią? Cały myk polegał na tym że prawie nikt nie wiedział że Orion Pax był Decepticonem (poza może Wrackersami). Dlatego gdy to mu przekazano władzę jako przedstawicielowi rebelii, to Megatron mógł kłamać że było inaczej.


W sumie 50/50. Mam nadzieję że to dopracują, bo jak na razie WfC i FoC robią na mnie lepsze wrażenie, poza niejasnymi okolicznościami przejęcia władzy przez Optiego i zbędą zmianą imienia poprzedniego Prima (co da się jednak łatwo wyjaśnić).
8
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Wrzesień 30, 2018, 18:01:27 »
Sorry za dubble post, ale myślę ze warto:
Cytuj
On December 15, 2015, The Hollywood Reporter reported that Hasbro and Paramount were creating a movie universe combining Micronauts with G.I. Joe, Visionaries: Knights of the Magical Light, M.A.S.K. and Rom.


Say what! Nie że ma to sens, ale Hasbro planuje ofensywę! Zresztą żarty o Hasbroverse już istniały i jest to jedna z tych firm które miały by szansę tego dokonać (swoją drogą potwierdzało by to moją teorie o fuzji Jewel Ridera i MLP). Głównie zrzynają z Marvel'a który już za w czasu stworzył ku temu podstawy (no a poza tym firma ma historie współpracy z mediami jak np. IDW). Niestety za projektem stoi Paramount, ale i tak zapowiada się ciekawie.. o ile Hasbro jak to się mówi nie "fuck it up", co w ich przypadku jest kwestą prawdopodobną (50/50), no ale i nie jest to projekt skazany na porażkę bo podstawy już istnieją.
9
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Wrzesień 30, 2018, 17:48:29 »
Ok, RiD nie jest wcale taki najgorszy. Nie jest to Prime czy Animated, ale seria w większości jest ok jak na regularną kreskówkę. W sumie porównanie do Armady jest dość trafne, bo to jedyna część UT która nie ssie.


Ale Cyberverse.. ugh.. tu mamy ostre ssanie. Najgorsze że Hasbro chyba na serio zamierza wymienić wszystkich podwykonawców na własne studio jakim jest Allspark, transferując tam powoli marki. Problem w tym że w przypadku mediów wydanych pod tą marką mam spore zastrzeżenia co do jakości bo zarówno Cyberverse jak i nowy MLP: The Movie mają pewne problemy z jakością (swoją drogą czy napisałem w fan-teoriach o wszystkich plot holach w filmie i jak powinni im zapobiec? Musze to sprawdzić bo chyba zapomniałem.. hm).


Z dotychczas wyprodukowanych filmów aktorskich Jem and the Holograms oraz Ouija: Origin of Evil również mają problemy z jakością. Swoją drogą Bumblebee również ma być wyprodukowane pod tą marką i potencjalnie może nie ssać (no ale dotychczasowy standard prawie że nie istniej więc trudno coś tu powiedzieć). I skoro o zapowiedziach mowa Hasbro ma w planach również nowy film o GI Joe (również tu standard jest niski), oraz co ciekawe zamierza wskrzesić Micronauts oraz co ciekawe przejmują oni Power Rangers w partnerstwie z Saban'em. Te dwa ostatnie to zdecydowanie dobra wiadomość.
10
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marciosss dnia Wrzesień 30, 2018, 10:21:01 »
Co do nowego RiD początek był wielkim zawodem, jednako ostatnio trafiłem na kilka nowszych odcinków i powiem jest już lepiej, poziom niemal jak w Armadzie. Jednak nadal pozostaje jakiś niesmak bo przecież to ma być kontynuacja Prime.
Strony: [1] 2 3 ... 10