Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kamen Rider / Kamen Rider Zi-O
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Wrzesień 13, 2018, 15:14:37 »
Post-apokaliptyczna przyszłość, tyran zwany Królem Czasu przejmuje władzę nad światem i tylko podróż w czasie jest w stanie ocalić świat przed mrocznym losem.

Tsukuyomi jest wojowniczką z przyszłości, jednak wbrew planom decyduje się ona nie zabijać przyszłego tyrana a zamiast tego nie dopuścić to tego by ten zszedł na złą drogę. Bowiem tak się składa że nasz bohater Sougo Tokiwa aka Kamen Rider Zi-O jest nikim innym jak przyszłym Królem Czasu. Rozpoczyna się więc walka z tajemniczą grupą Time Jackers, sługami Oma Zi-O którzy chcą by czas potoczył się po ich myśli.


W skrócie, zapowiada się naprawdę ciekawa zrzynka z My Little Pony ;D
2
Hydepark / Odp: Star Trek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Wrzesień 13, 2018, 11:40:52 »
No rzesz  :mad:


https://www.youtube.com/watch?v=jLl17YXrAZY


To wyjaśnia całe okoliczności katastrofy jaką jest Discovery. Mała jednak uwaga.. naprawdę mam nadzieje że czarny scenariusz się nie sprawdzi i uda się obejść problem zanim wszystko padnie na ryj (np. podróż w czasie). Mimo wszystko należy jednak się spodziewać że może być to faktyczny koniec Star Treka, a wszystko z winy jednego trepa.
3
Fanart/Fanfic / Odp: Fan-teorie Rezra
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Wrzesień 09, 2018, 08:00:45 »
Jeśli kogoś to obchodzi to w związku z finałem ósmego sezonu MLP, sporo się działo.. co ciekawe wiele z moich szalonych spekulacji zdaje się potwierdzać (nie twierdzę że wszystko, cały czas poprawiam detale). A i ciekawostka.. myślę że powiązanie MLP z "Princess Gwenevere and the Jewel Riders" w Polsce znanym jako "Starla i Jeźdźcy" jest więcej niż oczywiste.
4
Hydepark / Rozpruci na śmierć/The Happytime Murders
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Wrzesień 03, 2018, 19:28:21 »

Idea wulgarnych Muppet'ów to nic nowego z motywem popularnym w kabarecie, pytaniem więc jest czy film przynajmniej jest śmieszny?

Krótka odpowiedź brzmi, nie nie jest. Długa.. nie nie jest :/ W całym filmie jest tylko kilka śmiesznych żartów i nawet filmy które nie są komediami mają lepsze osiągnięcia. Przez większość filmu mamy nudny kryminał rodem z starych seriali policyjnych. Największą zbrodnią tego filmu poza nieśpiesznością, jest to że nawet sam motyw pacynek jest kompletną stratą czasu. W filmie mogła by być jakakolwiek dyskryminowana mniejszość i byłby praktycznie taki sam. Mówiąc wprost, to gimmick i to do tego kompletnie zmarnowany.


Na osłodę: "Kto wrobił królika Rogera" podobny motyw z tym że dotyczący postaci animowanych. Film pod każdym względem lepszy. Z drugiej strony polecam serie "Ted", film w którym perfekcyjnie rozegrano dychotomię pomiędzy byciem wulgarnym a dziecinnym. Zaś jeśli o same wulgarne Muppet'y chodzi to nic nie pobije "Przedstawiamy Feeblesów" w reżyserii Petera Jacksona. Autentycznie dobrą czarną komedię lepszą nawet niż "Death to Smoochy". Tak więc ironicznie jedyna dobra strona tego filmu to to że przypomniał nam o filmach lepszych.


Ocena? Może 4,5.. przez większość filmu byłem po prostu obojętny i to jako osoba lubiąca dziwne filmy, każdy inny powinien wręcz unikać


[kopia]
5
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Sierpień 28, 2018, 18:43:07 »
Po Primie było nowe Robots in Disguise. Bardziej pod dzieci ale wciąż solidna seria, którą bodajże chwaliłeś. Oraz ta dziwna trylogia internetowa będąca kontynuacją G1, która mimo wad przynajmniej miała kilka smaczków, np. wyjaśnienie sekretu nieśmiertelności Starscrim'a. Miałem na dzieje że Cyberwerse będzie czymś ala Animated, ale nie.. to jakiś nieudany Carsassin Creed ::)
6
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Broken Fang dnia Sierpień 28, 2018, 15:24:43 »
A co pojawiło się po Prime? Mówie poważnie, kompletnie straciłem orientacje w seriach TF od czasu tej serii.
7
Universal Century / Odp: Mobile Suit Gundam UC:0079
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Broken Fang dnia Sierpień 28, 2018, 15:23:13 »


I ostatnia część SFDebrisowej recenzji kompilacji 0079:

http://sfdebris.com/videos/anime/mobilesuitgundam3.php

Mam nadzieje, że w przyszłości weźmie się za inne seri :).
8
Super Robots / Odp: The Transformers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Sierpień 28, 2018, 09:30:25 »
Wyszły pierwsze odcinki Cyberverse i.. eee.. nie zapowiada się za dobrze. Strasznie gimmick'owe i wręcz irytujące. Nie dość że odgrzewają stary kotlet to jeszcze w bardzo niestrawny sposób. Może seria zrobi się znośna później ale na razie mam co do niej niewielkie nadzieje. Czy to źle gdy nabieram ochoty na obejrzenie Armady?
9
Fanart/Fanfic / Odp: Fan-teorie Rezra
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marciosss dnia Sierpień 27, 2018, 19:03:56 »
Muszę częściej wchodzić na forum
10
Manga & Anime / Odp: Ostatnio oglądałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rezro dnia Sierpień 22, 2018, 17:59:28 »

Nieobliczalna księżniczka alkoholiczka Beanie i jej uroczy osobisty demon Luci oraz elf Elfo wywalony z hipisowskiej komuny z reklamy czekolady..

..czyli czarna animowana komenda parodiująca klisze fantasy. Ocena? Rzecz gustu. W mojej ocenie całkiem solidne.


(kopia)
Strony: [1] 2 3 ... 10