Polski Serwis Mobile Suit Gundam


Rakuen Tsuihou: Expelled From Paradise

Rezro

  • Hero Member
    • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
dnia: Grudzień 29, 2014, 12:45:56
Film ten obejrzałem tylko ze względu na osobę jednego z twórców i niestety nie doczekałem się czegoś na jego poziomie a tylko przeciętniaka.

Zasadniczo film ten opowiada o przyszłości w której ludzkość wyprowadziła się na orbitę do wielkiego superkomputera o nazwie Deva i tylko nieliczni wciąż pozostali na powierzchni w swoich ludzkich ciałach. Od pewnego czasu jednak Deva jest atakowana przez tajemniczego hackera "Frontier Setter'a" który pozostawia na niej tajemnicze komunikaty o idei kolonizacji kosmosu. Do rozwiązania problemu zostaje wysłana grupa agentów w tym protagonistka Angela Balzack, która wraz ze swym ziemskim współpracownikiem traperem o imieniu Dingo, musi rozwiązać tą zagadkę.

Zakończenie filmu i rozwiązanie zagadki jest nawet fajne, ale niestety nie jest ono na tyle dobre by zatrzeć negatywne wrażenie jakie pozostaje po masie fan-serwisu który oferuje ten film. Także odniosłem wrażenie że nie wykorzystano do końca potencjału konceptu z którym przyszło twórcom pracować. No cóż.. da się obejrzeć ale widziałem lepsze.