Polski Serwis Mobile Suit Gundam

Kącik modelarski => Modelarstwo => Pytania => Wątek zaczęty przez: Broken Fang w Listopad 01, 2008, 13:57:29

Tytuł: Gdzie kupować figurki?
Wiadomość wysłana przez: Broken Fang w Listopad 01, 2008, 13:57:29
Jeśli chodzi o figurki Yamato, to te co mam kupiłem na Dyrl.pl, kolejne już będę kupował przez Ebay, modele Gundama, na Dyrlu, szczególnie High Grade, są w całkiem niezłej cenie.
Tytuł: Odp: [Wielkie Roboty] YF-19 w skali 1:60
Wiadomość wysłana przez: Paliodor w Listopad 01, 2008, 14:29:12
Ja z mojej strony mogę tobie polecić sklep RainbowTen, gdyż mają tam modele tańsze o około 20%. Na przykład cena Zety Gundam 2.0 na tym polskim sklepie wynosi 219zł a ja za swój model z RainbowTen zapłaciłem coś koło 140zł, choć teraz jak sprawdziłem ( przez kryzys gosp. jen poszedł troszkę w górę)  po przeliczeniu wyszło 160zł, ale to i tak taniej niż na Dyrl.pl .
 Ja zamawiam tylko u nich i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów, dodatkowo paczki przychodzą stosunkowo szybko jak na przesyłkę z Japonii.
Link do sklepu: http://www.rainbowten.co.jp/english/ (http://www.rainbowten.co.jp/english/)
Tytuł: Odp: Gdzie kupować figurki?
Wiadomość wysłana przez: trzycha w Listopad 12, 2008, 19:48:50
A co powiecie o amazon.com ? Ktoś z Was kupował tam jakieś figurki ? Cenowo nie jest źle no i jest duży wybór.
Tytuł: Odp: Gdzie kupować figurki?
Wiadomość wysłana przez: Paliodor w Listopad 13, 2008, 17:33:38
Szczerze to nigdy nie zamawiałem z Amazon żadnych figurek więc nie mam jak tobie pomóc może pozostałe osoby kupowały już coś tam.
Tytuł: Odp: Gdzie kupować figurki?
Wiadomość wysłana przez: Saibei w Listopad 16, 2008, 12:20:53
Witam
ja kupiłem chyba trzy modele na plamoya.com, bardzo fajna obsługa szybka dostawa, z wyjątkiem jednej, ale wtedy celnicy zainteresowali się moją przesyłką i leżała miesiąc na cle (z Japoni szła dwa tygodnie), kupiłem również na HLJ, dostawa ekspresowa, i na allegro u nintendopassion, bardzo dobry sklepik. Ostatnio robiłem sobie wyliczenia ceny plus dostawa w rainbowten, HLJ, plamoya, nintendopassion i najtaniej wyszło na plamoya-maja niskie koszty przesyłki, rainbowten bardzo taniutki jeśli chodzi o modele ale jakoś dziwnie koszty wysyłki mają wyższe niż w innych sklepach. Trzeba jeszcze modlić się co by na cle nie utkwiło bo wtedy mogą ci doliczyć ok 50 zł ( ja tak miałem)

Pozdrówka