Polski Serwis Mobile Suit Gundam


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Sefnir

Strony: 1
1
Galerie / [Kolekcja] Sefnir i jego dziadostweka:)
« dnia: Sierpień 13, 2012, 22:57:06 »
Hejka.
Jako że już się zarejestrowałem pomyślałem że mogę pochwalić się swoją skromną kolekcją.
Słowem wyjaśnienia. Część modeli znajduje się na ostatniej półce mojego biurka i kolejnej powieszonej nad nim. Reszta niestety stoi w takich miejscach że wstyd pokazać:)

No to jazda.
Lekkie pomieszanie jak widać. Trzy MG i jeden HG. Qubeley kupiłem na jakiejś promocji za 80-90zł. Za kulkę też niewiele dałem. Acguy kosztował za to chyba 30zł. Kupiłem razem z GN Archerem, który będzie na innym zdjęciu. Ino Uni kosztował mnie pełną cenę. A że to Titanium Finish to tani nie był. Przynajmniej świetnie wygląda.


Kolejna półka, znajduje się wyżej od poprzedniej (jej jej częścią). Tutaj same HG. Wspomniany wcześniej Archer oraz Freedom (1/100) i Zeońskie Kampfer i Geara Doga.


Można powiedzieć że główna półka. Widać jak powieszona jest ta wyżej. Całkowity miszmasz. Cztery maszyn z 00 (Exia, Dynames, Kyrios i Virtue). Dalej jedna sztuka z Winga i Zaku z Seed Destiny, Nu i 0 oraz jeden SD. Na prawo widać fragment Gale Strike'a. Całkiem na lewo zaś stare pudełko po Falloucie. Trzymam z sentymentu dla tej gry:)


Ostatnia część pokazywanej kolekcji. Sąsiaduje z poprzednią półką. Akurat książka C++ przydała się aby postawić wspomnianego Gale Strike'a (1/100HG) i Guncannon'a (MG). Dalej już same HG. RX-78, Astray Red Frame i Buster Gundam (a tego to już sam nie wiem czemu kupiłem. Chyba był na jakiejś promocji a ja nie miałem co składać). Poniżej GN-X i Tieren Taozi Somy Peries.


A teraz dwa ostatnio złożone modele. Geara Zulu Angelo Saupera i Kshatriya. Oba MS'y znajdują się na stoliku obok butelki...soczku:)To by było na tyle tym razem. To nie całość mojej kolekcji ale, tak jak wspomniałem na początku, reszta znajduje się w dość zagraconych miejscach, więc wstyd pokazać:)

Strony: 1