Polski Serwis Mobile Suit Gundam


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - FUBU

Strony: 1
1
Pytania / Odp: Pytania dotyczące budowy, malowania itp.
« dnia: Sierpień 03, 2017, 14:48:17 »
To będą nasze pierwsze doświadczenia z malowaniem figurek/modeli :) do odwaznych swiat nalezy ;)
Dzieki wielkie za odpowiedz i uspokojenie moich obaw :) To teraz tylko jakies pisaki do panelowania musze upatrzyc, albo zamowic gundam markery.

2
Pytania / Odp: Pytania dotyczące budowy, malowania itp.
« dnia: Sierpień 03, 2017, 10:12:07 »
Cześć.
Mój pierwszy post i od razu lekkie wykopalisko ale to chyba najświeższy generyczny temat o malowaniu. Mam nadzieję że mod nie będzie zły ;)

Przeglądałem forum ale nie rzuciło mi się w oczy więc pytam - czy ktoś próbował używać farb Citadel do malowania gunpli? Wiem, że każdy poradnik w necie opiera się o tamiye albo valleyo. Jednakże żona ostatnio sobie zażyczyła farby do malowania figurek do planszówek (Runebound, Cry Havoc, Imperioum Atakuje, itp.) a tam wszelkie poradniki opierają się o farby Citadel. Stąd moje pytanie czy da radę upiec 2 pieczenie na 1 ogniu i użyć Citadel do mojego HG Wing Zero Custom i RG Strike Freedom? Googlałem co nieco i zdania były mocno podzielone.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Strony: 1