Polski Serwis Mobile Suit Gundam


Podsumowanie produkcji AltBay.tv

trzycha

  • Administrator
  • Hero Member
    • Wiadomości: 758
  • Leniwiec
    • Zobacz profil
    • Polski Serwis Mobile Suit Gundam
dnia: Styczeń 29, 2012, 13:15:12
Ostatnie półtora miesiąca było dla ekipy AltBay.tv czasem prób, ciężkiej pracy i eksperymentów. Mijające dni nie zostały zmarnowane i chociaż jeszcze wiele nauki przed nami, to kolejne owoce są już widoczne. Oto kilka z nich:

Geek News: Asia - Jest to pierwszy, pilotażowy odcinek wiadomości dotyczących azjatyckich gier, muzyki oraz mangi i anime. Podane w dynamicznej, rzetelnej formie, ale również z delikatną dawką fanserwisu.

Czarno na Białym - Celem tego programu jest recenzowanie niedocenionej sztuki pisanej. Omawiane książki są poddawane próbie dwóch ogni i analizowane nie tylko między wierszami, ale również poza nimi.

Gierka z Okienka - To zbiór krótkich recenzji gier przeglądarkowych. W ciągu paru minut zostaniecie zapoznani z najciekawszymi tytułami, w które warto zagłębić się między pracą a nauką.

Rekwizytornia - Program dla majsterkowiczów, którzy chcą nauczyć się, jak domowymi metodami skonstruować konkretny rekwizyt. Seria obejmuje również część cosplayową, prowadzoną przez doświadczonych weteranów tej rozrywki.

Kostką i Miarką - Jeśli zastanawiałeś się czym się różnią plastikowe żołnierzyki od... trochę innych plastikowych żołnierzyków, to ta seria wyjaśni wszelkie wątpliwości. Kostką i Miarką to program o grach bitewnych - ich zasadach, rodzajach, zwyczajach oraz malowaniu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 20:09:03 wysłana przez trzycha »
War... War never changes...