Polski Serwis Mobile Suit Gundam


Informacje od Visual Scene

trzycha

  • Administrator
  • Hero Member
    • Wiadomości: 758
  • Leniwiec
    • Zobacz profil
    • Polski Serwis Mobile Suit Gundam
dnia: Listopad 29, 2011, 14:00:20
Stało się. Jedyny taki magazyn w kraju powraca... lepszy niż ostatnio, z jeszcze bardziej intrygującym wnętrzem. Nie wierzysz? Przekonaj się ? wspólnie z Nami odkrywając zagadki fabuł, w których delikatny powiew magii łączy się ze światem nowinek technicznych. Pasjonaci fantasy, science-fiction, literackiej alternatywy, dobrego kina, zacnej muzy, gier video innych niż wszystkie i japońskiej popkultury ?
szturmujcie półki salonów prasowych Empik i wybranych księgarni od Tatr po Bałtyk. Odmienieni, w konkurencyjnej cenie 6,90 zł, przygotowaliśmy dla Was talerz pełen
niespodzianek. Pismo można również nabyć drogą wysyłkową.

Visual Scene #2 to przede wszystkim zmiany. Na przestrzeni roku 2011 koncepcja magazynu ewoluowała wielokrotnie. Finalnie powracamy do Was jako dwumiesięcznik i tytuł o międzynarodowym zasięgu dystrybucyjnym.

http://www.youtube.com/watch?v=3SM61qAzDTU

Stąd szczególna troska o dobór materiału i atrakcje, jakich dotąd nie było ? żeby wspomnieć tylko premierową light novel ?Yakuza Ties: Spring?. Od tej pory zamierzamy sukcesywnie przecierać nowe szlaki wydawnicze i dostarczać wam tytuł jakością nie odbiegający od poziomu zagranicznych pism branżowych, pozostając równocześnie otwartym na nowego czytelnika. Bogato ilustrowane opowiadania, komiksy, recenzje i artykuły. Dla miłośników visual kei wywiad z Orochi, aszystko
w w przebojowej oprawie graficznej. Uwagę zainteresowanych sprawami fandomu winna zwrócić pierwsza część reportażu na temat strajku polskich grup skanlacyjnych. Co sądzą o zarabianiu na nieoficjalnych przekładach mang?

Ponadto recenzje filmów, seriali, książek i gier oraz intrygujące newsy ze świata japońskiej popkultury na www.visual-scene.yokatta.eu.

Polub nas na facebooku: www.facebook.com/pages/Visual-Scene-Poland/277633668927714
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 13:05:19 wysłana przez trzycha »
War... War never changes...