Polski Serwis Mobile Suit Gundam


"VISUAL SCENE" #2 JUŻ NIEBAWEM W SPRZEDAŻY

trzycha

  • Administrator
  • Hero Member
    • Wiadomości: 758
  • Leniwiec
    • Zobacz profil
    • Polski Serwis Mobile Suit Gundam
dnia: Październik 20, 2011, 11:16:59
Pamiętacie "Matrixa: Reaktywację"? Tam wszystkiego było więcej - wartkiej akcji, widowiskowych efektów specjalnych, no i oczywiście agenta Smitha - terroryzującego widownię obrazami bezpłciowego rozrodu. A w szkole uczyli, że tak to mają na przykład niektóre żaby (istoty zdecydowanie niehumanoidalne), człeka pomijając... I jak tu wierzyć w system szkolnictwa ;) , choć ten weźmiemy na celownik dopiero w czwartym numerze "Visual Scene". Aktualnie bowiem powędrujemy tam, gdzie magia łączy się techniką...

"Visual Scene" #2 to jeszcze więcej różnorodności - bogato ilustrowane opowiadania, tematyczne komiksy, recenzje i artykuły. Dla miłośników visual kei wywiad z Orochi. Jak członkowie zespołu utożsamiają się z polskimi fanami po tegorocznych występach w Warszawie i Wrocławiu? Ponadto w programie Uciekinierzy: "Toaru Majutsu no Index". Rolę wisienki na torcie odegra "Yakuza Ties: Spring" - premierowa light novel, po raz pierwszy w Polsce, tylko w "Visual Scene". Lekki styl i oryginalne, anglojęzyczne formatowanie niewątpliwie znajdą grono odbiorców również wśród naszych czytelników. 

Premiera kompletnego spisu treści już wkrótce. "Visual Scene" #2 zadebiutuje na półkach salonów prasowych Empik w cenie 6,90 złotych. Oczekujcie nas niebawem.

Intrygujące newsy ze świata japońskiej popkultury na www.visual-scene.yokatta.eu

Polub nas na facebooku: www.facebook.com/pages/Visual-Scene-Poland/277633668927714
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 13:05:07 wysłana przez trzycha »
War... War never changes...