Polski Serwis Mobile Suit Gundam

Offtopics => Hydepark => Wątek zaczęty przez: trzycha w Styczeń 02, 2009, 17:18:49

Tytuł: Seriale
Wiadomość wysłana przez: trzycha w Styczeń 02, 2009, 17:18:49
Co oglądacie w wolnych chwilach w tv ?
A więc ja oglądam Dr. House. Polecam gorąco serial. Tytułowy Gregory House jest cynicznym lekarzem, który najbardziej nie lubi pracować w przychodni lekarskiej.
Kolejny serial to Gwiezdne Wrota. Fakt faktem oglądam tylko w weekendy ale jednak. No i mniej więcej wiem o co jeszcze chodzi.
Natomiast czekam do 11 stycznia (o ile mnie pamięć nie myli a mam problemy z datami :P) na Kroniki Sary Connor, które będzie można oglądać na kanale AXN.
Tytuł: Odp: Seriale
Wiadomość wysłana przez: Broken Fang w Styczeń 03, 2009, 10:30:31
Z aktorskich seriali, to obecnie oglądam tylko i wyłączenie T:SCC, choć wcześniej oglądałem SG1, Farescape i oczywiście moje ukochane Treki. Dr Hause'a widziałem. Bardzo fajny i przyjemny serial, dobry na poprawienie humoru.
Tytuł: Odp: Seriale
Wiadomość wysłana przez: Suavek w Styczeń 03, 2009, 14:04:27
Battlestar Galactica

/topic ;>

No dobra. Nie ma tego za dużo w sumie. Opisywać nie będę ale oprócz genialnego wspomnianego BSG cenię sobie także różne Star Treki, ze szczególnym naciskiem na boskiego Deep Space Nine. Także Babylon 5 to geniusz w swoim gatunku. Z nowszych miło oglądało mi się Heroes, choć faktem jest, że trzeci sezon już bardzo mocno naciągany.

Jeśli się liczy to Robot Chicken też jest niezły, ze swoim absurdalnym humorem. South Park, Futurama i tak dalej...
Tytuł: Odp: Seriale
Wiadomość wysłana przez: karas w Listopad 16, 2010, 08:11:42
Nie przepadam za serialami (http://alejka.pl/c/seriale-telewizyjne.html), jedyny , który zdarzy mi się oglądnąć to "Świat według Kiepskich"  :)