Polski Serwis Mobile Suit Gundam


OSTANIO (PRZE)GRAŁEM

Rezro

  • Hero Member
    • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
Odpowiedź #15 dnia: Luty 21, 2019, 15:28:27
Ah.. Axiom Verge! Również polecam i skoro o tym mowa to gra ma świetną muzykę i zakończenie. A tak poza tym to polecam również świetne Hollow Knight i w nieco mniejszym stopniu Owlboy'a (kolejna dobra fabuła).


A tak z nieco innej beczki to Mutant Year Zero: Road To Eden. Gra w stylu x-com w klimatach postapo, ale za to z dużą dozą praktycznego humoru. Tj. nie jest to parodia Fallout'a pomimo że połowa postaci to zwierzoludzie, ale gra sprawnie łączy dziwne pomysły i ironicznie pompatyczną narracją, w parze z absurdalnymi komentarzami na temat świata współczesnego z perspektywy mutantów z przyszłości próbujących zgadnąć jak działał nasz świat. Np. "czy boombox robi boom (wybucha)". Polecam tym którzy lubią takie klimaty.


Sefnir

  • Jr. Member
    • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odpowiedź #16 dnia: Luty 21, 2019, 20:58:24
Widzę Broken Fang mocno Switchowo. Sam dwa tygodnie temu kupiłem konsolkę i jest bardzo przyjemnie. Pogrywam sobie teraz w Fire Emblem Warriors. Przyjemny odmóżdżający H&S z tysiącami wrogów do zaszlachtowania.
Pobrałem sobie jeszcze demko Daemon X Machina, i kurczę może być fajna gierka. Mechów nigdy nie za wiele, no i Shoji Kawamori na pokładzie - to mi wystarczy bym był mocno zainteresowany. Sterowanie tylko wydaje mi się nieco mało intuicyjne, ale to może wina tego, że jeszcze ze Switchem obyty nie jestem.

Na PC:
Fallout 4. Około 50 godzin na liczniku i fabuła raczej ledwo ruszona, cały czas zajmowaniem się łażeniem po mapie i robieniem zadań pobocznych (które są takie same: Idź do X i zabij Y). Szkoda że gra mechanicznie jest bardzo uproszczona w porównaniu do poprzedniczek.
Stardew Valley. Rany, jak farma potrafi wciągać. Kończę pierwszy rok w grze, i robię plany i przygotowania pod następne sezony.

Muszę w końcu wrócić do Sword Art Online: Fatel Bullet, szczególnie że wyszło już ostatnie DLC.